Hurtownie i sklepy detaliczne

Jeżeli reprezentujesz hurtownię, sklep detaliczny lub internetowy i chcesz podjąć współpracę, skontaktuj się z nami:

 

Dział Sprzedaży Hurtowej

Piotr Dutka
Dyrektor Działu Sprzedaży Hurtowej
tel. +48 509 862 564
e-mail: p-dutka@st-majewski.pl

 

Województwo: lubelskie

Jolanta Duda-Kołtun
tel. +48 608 645 908
e-mail: j-duda@st-majewski.pl

 

Województwo: łódzkie, pow. częstochowski, pow. radomski

Robert Wawrowski
tel. +48 608 645 905
e-mail: r-wawrowski@st-majewski.pl

 

Województwo: dolnośląskie, opolskie

Mateusz Stachurski
tel. +48 608 645 909
e-mail: m-stachurski@st-majewski.pl

 

Województwo: śląskie, małopolskie

Jarosław Bryzek
tel. +48 693 356 266
e-mail: j-bryzek@st-majewski.pl

 

Województwo: wielkopolskie

Maciej Magdziarek
tel. +48 693 356 833
e-mail: m-magdziarek@st-majewski.pl

 

Województwo: warmińsko-mazurskie, podlaskie 

Paweł Petkowski
tel. +48 781 980 266
e-mail: p-petkowski@st-majewski.pl

 

Województwo: mazowieckie

Mariusz Pamięta
tel. +48 669866566
e-mail: m-pamieta@st-majewski.pl

 

Województwo: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie

Tomasz Dutka
tel. +48 509 862 096
e-mail: t-dutka@st-majewski.pl

 

Województwo: lubuskie, zachodniopomorskie

Norbert Sieradzki
tel. +48 669 856 566
e-mail: n-sieradzki@st-majewski.pl

 

Województwo: podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie

Piotr Cichoń
tel. +48 503 094 796
e-mail: p-cichon@st-majewski.pl